مقالات

اطلاعیه ها

دانلود فایل صوتی گفتگو با دکتر زهرایی در ارتباط با طراحی عملکردی سازه ها

مصاحبه با دکتر زهرایی استاد دانشگاه تهران و استاد مدعو دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

 

به نقل از سایت http://civil808.com

منظور از طراحی عملکردی سازه ها چیست؟

به مناسبت همزمانی اسفند ماه با دومین همایش سالانه طراحی عملکردی سازه ها تصمیم گرفته شد این شماره از رادیو 808 را به موضوع طراحی بر اساس عملکرد اختصاص بدم. آنچه در این شماره به آن خواهیم پرداخت عبارت است از:

  • تعریف دقیق طراحی بر اساس عملکرد یا همان Performance Base Design چیست؟
  • چرا طراحی بر اساس عملکرد میتونه موضوع و دغدغه مهم نه تنها برای ما سازه و زلزله ای ها بلکه برای کل مهندسین عمران کشورمان باشد؟
  • اصلا چه نیازیست که برای آشنایی با این روش طراحی بیشتر وقت گذاشته شود و بیشتر آن را بشناسیم؟
  • و در انتها اینکه در راستای سوق دادن دیدگاه های نوین طرح لرزه ای از حوزه دانش به صنعت چه کار هایی تاکنون انجام شده است ؟

در این شماره ضمن پرداختن به پاسخ این سوال ها از زبان میهمان اصلی این برنامه جناب دکتر سید مهدی زهرایی استاد عمران دانشگاه تهران سعی شده تعریفی از طراحی عملکردی و انواع روش های کنترل فعال ، نیمه فعال و غیر فعال به همراه نقطه نظرات برخی دیگر از همکاران ؛ ضبط و آماده پخش شود. . . . . . .  شما را به شنیدن این شماره از رادیو 808 دعوت میکنم.

 

دانلود فایل صوتی مصاحبه با دکتر سید مهدی زهرایی

اخبار و اطلاعیه های مهم و فوری

************************************************************************

با آرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی؛

دانشجویانی که در ترم دوم 94-95 درس روش تحقیق و سمینار دارند برای بخش سمینار این درس بایستی به آقای دکتر روزبهانی مراجعه نمایند. جهت شرکت در کلاس توجیهی این درس روز پنج شنبه 26 فروردین ساعت 9 حضور داشته باشید.

 

 

************************************************************************

دانشجویانی که پروپزال خود را قبل از عید تحویل داده بودند جهت پیگیری وضعیت رد یا عدم رد آن به سایت پژوهش دانشگاه مراجعه نمایند و در صورت عدم پذیرش آن جهت اصلاح اقدام کنید.

************************************************************************

 

 

 

 

زمان ارائه سمینار ترم اول 94-95

 

دانشجویانی که در ترم اول 94-95 درس سمینار و روش تحقیق را دارند، بایستی علاوه بر حضور در جلسه امتحان درس روش تحقیق، سمینار خود را نیز با استاد مربوطه طبق تاریخ های زیر ارائه دهند.

- درس سمینار و روش تحقیق توسط دو استاد اداره خواهد شد. بخش روش تحقیق آن که بصورت عمومی میباشد، توسط آقای دکتر ستار ابراهیمی (دانشیار، پژوهشگر برتر سال 92 و 93 استان همدان، معاون آموزشی دانشگاه و رئیس اسبق تحصیلات تکمیلی) اداره خواهد شد.

زمان برگزاری جلسات کلاس روش تحقیق در روزهای زیر انجام خواهد شد. زمان ارائه درس سیمنار نیز در ادامه آورده شده است. قبل از حضور در جلسات زیر با مراجعه به پروفایل خود از مشخصه ای که در آن قرار داریم اطمینان حاصل نمایید.

گروه اول درس روش تحقیق (با مشخصه 162) چهارشنبه 6 آبان، 20 آبان و 4 آذر ماه از ساعت 14 تا 15:30 برگزار میشود. محل برگزاری کلاس، در فاز 3 کلاس 501 خواهد بود.

بخش سمینار این گروه روز چهارشنبه اعلام خواهد شد.

 

-----------------------------------------------------------------------------

حضور در جلسات دفاع دانشجویان عمران

به اطلاع دانشجویان (خصوصا دانشجویان ترم سومی) میرسانم، برای دفاع از پایان نامه خود بایستی قبل از جلسه دفاع خودتان، حداقل در دو جلسه دفاع که قبلاً برگزار شده شرکت نمایید. برای این منظور در سایت دانشگاه و در بخش تحصیلات تکمیلی میتوانید تاریخ جلسات دفاع را ببینید. در ادامه نیز برخی از جلسات دفاع که تا آخر این ترم برگزار میشود، آورده شده است:

آخرین دفاع ها:

چهارشنبه 29 مهر؛ دانشجو: آقای آژیده؛ استاد راهنما: دکتر شرفی

چهارشنبه 6 آبان؛ دانشجو: آقای عثنی عشری؛ استاد راهنما: دکتر محب خواه

 

 

 

Deportment of Civil Engineering

Faculty of Civil Engineering
Islamic Azad University, Malayer Branch

Email: M.Alirezaei@iiees.ac.ir

پورتال دانشجویان

آمار

Today
Yesterday
This Week
This Month
کل آمار
1730
353
5848
5284
1254778
Your IP: 3.95.131.208